2

Mine søsken er verdens søteste..

Skrevet 22.12.2009 kl.00:14. Ligger i kategorien Blogg.

og det må jeg virkelig innrømme! De er så søt og vakker begge to, men kan alltid vise trollsidene sine. Har to småsøsken, Thia Elise på 3 år og Julian på 5 år. Begge er kjempesøte, men det største trollet er vel den minste ungen, Thia. Hun trasser og skriker og vræler når det ikke går hennes vei, men gud så skjønn når alt er en dans på roser.

Både Julian og Thia er kjempesmarte unger. De har mange gullkorn, og fyller hverdagen din om du har det trist og leit. Alltid koselig å våkne til to blide småsøsken som bare vil ha det gøy.

Noen gullkorn fra Julian:
Mamma: Julian, spis opp maten din!
Meg: Ja, ellers blir nissen sint!!!
Julian: Men, men, men... Nissefar han smiler og han er så glad!
//

Julian: Æ skal bygge en resturang, som dem i Tyrkia.
Mamma: Kordan skal du klare det da?
Julian: Æ skal hogge ned palman og få træfabrikken til å skjære dem i planka, så skal æ snekre en stoor firkant og kjøpe masse mat og bord og stola. Da kan æ lage en resturang, sia resturangan bruke planka i sæ.
Mamma: Men kordan vet du ka menneskan vil spise?
Julian: Æ bare har en lapp og penn og skriv opp det dæm sir!


Julian...

.. og Thia Elise!


I love you kiddos <3


Skrevet 22.12.2009 kl.00:14. Ligger i kategorien Blogg. 2 kommentarer



å så søte dem var :)
Skrevet den 10.01.2010 klokken 16:51

Hanne

Cutee<33
Skrevet den 12.11.2011 klokken 17:58

Skriv en ny kommentar



Hei! Mitt navn er Therese og jeg er 18 år. Denne bloggen har jeg holdt på med i over 3 år, og det er noe jeg trives veldig godt med. Det er blitt både en hobby og en jobb for meg. Jeg skriver hovedsaklig om hverdagen min, sminke, mote, hår osv. For kontakt kan du bruke oppgitte mailadresser under, velg den mailadressen som passer best til din forespørsel.

Sponsing/samarbeid: tcmnreklame@hotmail.com

Media: tcmnmedia@hotmail.com

Annet: tcmn@hotmail.no

Søk i bloggen


Instagram

Bloggdesign

Reklame

Norske blogger

Blogglisten
hits