hits

vinn GHD rettetang

Hei søtnoser! 

Jeg elsker å holde konkurranser for dere, så jeg kan dele ut premier som en "belønning" for at dere leser bloggen min. Det beste jeg vet må være å glede andre, så nå har jeg ordnet enda en konkurranse. Dene er i samarbeid med BliVakker, og dere har muligheten til å vinne en eksklusiv rettetang fra GHD. Selv har jeg hatt en rettetang fra GHD tidligere, og den fungerte utrooolig bra - men jeg ga den til en venninne da hun trengte den mer enn meg, og jeg allerede hadde en jeg var fornøyd med. Jeg er sikker på at du som vinner denne konkurransen blir fornøyd, rettetengene fra GHD er kjent for å vare en god stund! :)

For å delta, melder du deg på under i boksen. Du legger bare inn e-post adressen din, og vips så er du med i trekningen! 

KONKURRANSEN ER AVSLUTTET

 

217 kommentarer
Vilde Israelsen

Vilde Israelsen

Såå sykt kuuult :DD

Gjort :)

håper jeg vinner <3

Lone Seljeset

Lone Seljeset

Done :-)

done!!

Håpe å vinna💗

håper på at eg vinner:)!!

Done :) Jeg har ikke noe mot å vinne :)

Helene Alvestad

Helene Alvestad

done :D

helenealvestad@hotmail.com

Hanna Kroppan

Hanna Kroppan

❤️❤️❤️

gjooort :))

Jenifer Alexander

Jenifer Alexander

ÅÅ håper jeg vinner! <3

Done!! Har du forresten lyst å lære deg en enkelt men utrolig mettende rett? Da burde du ta en titt på bloggen min. Publiserte akkurat dagens måltid som er sunt og veldig godt! Ha en forsatt fin uke <3

Vilde_tb@hotmail.com

Håper jeg vinner! :D

Marie Nustad Trædal

Marie Nustad Trædal

marient99@gmail.com

Eg e med!:))

Malina Skillebæk Neset

Malina Skillebæk Neset

Håper jeg vinner<3

Åsta Sigrunsdotter Fykse

Åsta Sigrunsdotter Fykse

Miiselisen@hotmail.com

Jeg håper virkelig jeg vinner! Har det største mest frizzy håret:(

Marie Svendsen

Marie Svendsen

done:) marierossebo@hotmail.com

jr_sunde@hotmail.com

Karoline Smistad

Karoline Smistad

done(: drops.slikkepinn@hotmail.com

Navn Andrea Vinjerui

Navn Andrea Vinjerui

Gjort

Gjort! lone_kristin@live.no

Caroline Kristiansen

Caroline Kristiansen

Done! :-) *krysser fingre*

Caroline.leroen@gmail.com

celine-nini1@hotmail.com

:)

Elise.holth@hotmail.com

Gjort :)

gunvor1996@hotmail.com

Marthe isaksen

Marthe isaksen

Marthei95@hotmail.com

Janniken Hellem

Janniken Hellem

håper virkelig jeg vinner denne da min rettetang ikke fungerer som den skal lengre :/

Done! ;)

in it to win it!

gjort! :)

Gjort :)

Gjort!

marionfau@hotmail.no

victoria.sande@hotmail.com

Naomi.emilia@hotmail.com

lillecamille@live.no

❤️❤️

Therese.hardeland@hotmail.no :))

Hed-hau@hotmail.com

Jeg har gjort det!

Håper på det beste, hadde vært utrolig kult å vinne :)

gjort,emiliehoo@live.no

Sarah Nærø Pettersen

Sarah Nærø Pettersen

sarahnp@hotmail.com

gjort <3

ceciliewhite@hotmail.com

Gjort! Håper jeg vinner <3

sunniva heggelund

sunniva heggelund

sunnivadh@hotmail.com

Hedda Kjemperud

Hedda Kjemperud

Gjort :)

Heddakjemperud@hotmail.com

gjort! Håper jeg vinner!!!!!

Sandra Dyngeland Skår

Sandra Dyngeland Skår

gjooort, sandra.tussi@hotmail.com

mygoodlife.blogg.no

mygoodlife.blogg.no

Gjort, Done

Malenerobkolnes@live.com

Elsker bloggen!!!!!

oda2000@hotmail.no

korne-br@online.no

Rikke@ruhs.no

Zuzanna Oleksyk

Zuzanna Oleksyk

gjort :P

mjuriell@hotmail.com

tadda

Kari Kristine:)

Kari Kristine:)

Artig med så mange konkuransa!

Kari-green@hotmail.com

Martestroem@gmail.com

Elsker bloggen !! Hadde vært gøy å vunnet, har ikke rettetang :(

Jeg er med! Har meldt meg på<3

Kristinnordheim@hotmail.com

Done! Håper jeg vinner :) Trenger virkelig en ny rettetang nå, haha!

Lisechristine_wam@hotmail.com

ida.k.meier@hotmail.com

håper jeg vinner!! har delt på twitter også

Gjort:-)

Ler meg ihjel av deg på chartefeber.. :p Regner med du angrer bittert på at du valgte å bli med på det der! En seriøs karriere kan du se lenge etter..

super julegave til meg selv eller ei veninne:)

hanna.dh@live.no

Kristinhestnes@hotmail.com

åå blir såååå glad om jeg vinnner! <3

regine_piaa@hotmail.com

Haha du e søt da!

Hei! Husker du når du skalla hodet når du sto på det rektangulære bordet på Charterfeber <3 cæsh iz king

Haugen_jenta@hotmail.com :)

Håper eg vinner! trenger ny rettetang :(

Celinehagr@gmail.com :-DD

Jeg er med :) Så spennende.

Done. Håper å vinne! <3 :) Er det du som trekker? :)

Man kan jo håpe.

Jeg er med ;)))

Silje Salomonsen

Silje Salomonsen

siljesalomonsen@hotmail.com

Hilde Palmer (www.hpsliv.blogg.no)

Hilde Palmer (www.hpsliv.blogg.no)

Gjooort! :D Rettetanga mi funker som den skal, men nekter å rette ut krøllene mine ytterst på tuppene. Hadde vært morsomt å vinne ny :)

Gjort!! Håper jeg vinner

camilla.parr@hotmail.com

Jeg er med:)

åhh!! Denne konkurransen er så utrolig perfekt for meg som er avhengig av slettetang, men min er blitt ødelagt..Har desverre ikke råd til å kjøpe en ny med det samme! Åhhh så perfekt!

theresemarlenk@gmail.com

Rikkekw@gmail.com

Åå så gøy konkurranse! <3

linnelisew@hotmail.com

elin_hamster2@hotmail.com

Christine Bakken

Christine Bakken

Done!

Meldt meg på, håper jeg vinner! Har aldri vunnet en konkurranse før faktisk, patetisk. I know.. xp

Helenjuvik@hotmail.com

Jeg er med :)

Sofieeivik@gmail.com

lise.stensrud@hotmail.com

Kristineandrea99@gmail.com :D

Katarinaj9944@gmail.com

Katarinaj9944@gmail.com

Katarinaj9944@gmail.com ♥

desmot-98@hotmail.no

Gjort!

Ba0-0411@hotmail.com

Jeg er meed❤️ caaroo@hotmail.no

Jeg er med;)

anjamundal@hotmail.com

Gjort! :)

Erica Johnsen

Erica Johnsen

Gjort! :)

Ericaebj@gmail.com

purplecharlies@hotmail.com

Celine Margrethe Hansen

Celine Margrethe Hansen

Håper jeg vinner! :)

Kristin Sundtjønn

Kristin Sundtjønn

Kristin.su@hotmail.com

Martine_heia@hotmail.com

Beta-e@hotmail.com

Har ingen e-poster som jeg husker passordet mitt på.. men om jeg skulle være den heldige kunne du bare gitt meg beskjed på facebook? - Sara Moe Pladsen :) elsker bloggen din!

selina hjelle

selina hjelle

gjort!

linn_viksund@msn.com

Deltatt :-)

lisanilsen123@hotmail.com

Deltatt!!

Magdalena.handelanf@gmail.com. :))

Mathildewaale@hotmail.com

Åh, digger deg, Therese!❤️❤️

maya_therese92@hotmail.com

Gjort det! Håper på å vinne :)

Merete1994@hotmail.com

Marte.99@live.no

Liletbella08@hotmail.com

Åshild Haugland

Åshild Haugland

Ashild.haugland@hotmail.no

aesi@live.no

ingvild_dans@hotmail.com

Gjort👍 elske bloggen din Therese!!:-) du er mitt forbilde

Gjort!

Håper jeg vinner, har ønska meg rettetang lenge...<3

Ina_hanssen@live.no

:)))

Jeg er så med :-)

Elisabeth holen

Elisabeth holen

elisabeth.holen@vkbb.no

Ronja Kolstad

Ronja Kolstad

Jeg er med :)

Håper jeg vinner.

E-post; fjellvangsharon@hotmail.com

Har alltid ønsket meg en sånn rettetang! Elsker bloggen din, Therese!

Johanna.wold@hotmail.com

Johanna.wold@hotmail.com

Johanna.wold@hotmail.com

Andrea Cecilie Wold

Andrea Cecilie Wold

Sykt kult! ❤️ Fast leser av bloggen din.. Håper jeg vinner!

Andrea.wold@hotmail.no

hahha så søt du er når du er full

Jeg har en ghd rettetang. den er utrolig bra, men det har vært et parr problemer med den. først fikk jeg en, og den funket kjempebra i ca 1 måned, men så sluttet den plutselig å fungere. vi sendte den inn på reperasjon, men den var så vanskelig å fixe, så jeg fikk en splitter ny. Når den nye endelig vare kommet var jeg kjempeglad, men jeg ble fort skuffet. Den funket bare i 2(!) dager. så jeg sendte den også inn. i går fikk jeg en helt ny atter en gang, og den funker akkurat som den skal, men jeg er veldig redd for at den skual bli ødelakt.... jaja, får håpe den varer leeeeenge :)

når rettetanga funker en den kjeeeeempebra! annbefaler den sterkt. mn den jeg har heter ghd eclipse, det er kanskje lurest å ikke kjøpe den, om du vil være helt trygg på den.

Danseberg@hotmail.com

Lone Seljeset

Lone Seljeset

oi, glømte å skrive epostadressa mi igår..

men done, lone_seljeset@hotmail.com

Done :)

hahahaha, når du skalla på charterfeber

Jeg er med :)

kristen79@hotmail.no

Isabell Veronica

Isabell Veronica

:)))

Isabell Veronica

Isabell Veronica

:))) isabell_veronica@hotmail.com

Jeg har den rettetanga, og den er super! Det er den beste rettetangen jeg har hatt iallefall:-)

<3<3

helle.r@hotmail.com

Emilie Ødegård sande

Emilie Ødegård sande

Emilie9_9@hotmail.com

kulemia1@hotmail.com

Ivekre@hotmail.com :-)

zana-sol97@hotmail.com

lotte-sj@hotmail.com

Var du drita på siste episode av charterfebrr? Bare lirer.. Digger deg forresten og du er kjempepen!💕💕💕

jeg er med :-)

ing.wig@hotmail.com

Jeg er med😊 spennende 😁👌

Venter veldig spent på innlegg nå!!!! Elsker bloggen. Kan du ha spørsmålsrunder eller må gjøre video? Pliz

Sofie B. Grøndahl

Sofie B. Grøndahl

sofieblichfeldt@hotmail.no

Vivian Tepstad

Vivian Tepstad

viviantepstad@hotmail.com

:-)

nor2000@live.no det var bare 2 steg ikke sant?

Flott konkurranse :)

Kinethereseb@gmail.com

Jeg har gjort det for noen dager siden, har bare ikke skrevet her! :-) Lykke til alle sammen! (lisa_t_s@hotmail.com) og Therese du er UTROLIG peeen! jealous..

k.balashankar1997@gmail.com

Jeg er med<3 ;D

annaeliselunddolmseth@hotmail.com ;D

Vilde_michelsen98@hotmail.com

eliseborvik@gmail.no <3

ligrra@hotmail.com :)

ååå har alltid ønsket meg den i flere år nå!! den er het fantastisk

tbardsnes@gmail.com

andrea.isaksen@hotmail.com

Gjort :)

natasa2009@live.no

sunniva-fon@hotmail.com

Emmabrennvall@hotmail.com

Håper jeg vinner! Fattig student som sårt trenger en ny rettetang :D

Eiril Limstrand

Eiril Limstrand

doneeh

carro_seln@hotmail.com

veronika_1999@hotmail.com

Glemte og si at jeg hadde gjordt det :)

karla.puuz@gmail.

håper jeg vinner :)

martine_leah@hotmail.com

håper jeg vinner :)

L3ne@hotmail.no

jeg er med! :)

Marthe Kristine

Marthe Kristine

:)

marthe-kristine-lauritzen@hotmail.com

siggissen@hotmail.com

asma-7@live.no

Amalie finjord

Amalie finjord

Amaliesf@hotmail.com

Trenger virkelig en rettetang nå ! :)

pys_rams@hotmail.com

Huma-iqbal94@hotmail.com

hina-iqbal@live.no

Sånn! :-)

benteanitagreen@hotmail.no

SYNØVE kristensen

SYNØVE kristensen

sån :) synovekristensen@gmail.com

Adde_99@hotmail.no

inaae@hotmail.com

jenny_steina@hotmail.com

Helene Johannessen

Helene Johannessen

helene.johannessen@hotmail.com

Kathrine Johansen

Kathrine Johansen

:)

Frida krokstad

Frida krokstad

Frida.dk1@hotmail.com ❤️❤️❤️

Benedicte Mathisen

Benedicte Mathisen

basten_andreur@hotmail.com :-)

Martine.j@live.no :)

Stine31@live.no💕

tovej@live.no :)

linette.l@live.no

Jeg vil bare si til dere at acne skjef blir laget av pels fra angorakaniner. De dreper ikke eller bedøver kaninene før de tar av pelsen. De binder de fast i bein og armer og begynner å rive av pelsene med bare hendene. De lever i små bur til de ikke klarer å leve mer av smerten. Just saying.

Skriv en ny kommentar