hits

ex on the beach (vinn ipad)

(innlegg i samarbeid med MTV) Hei!

Førstkommende søndag, den 27 april klokken 21.50, har MTV premiere på en ny realityserie kalt "Ex on the Beach". Denne handler om 8 single samlet på en strand, som er på utkikk etter kjærligheten. Det er fryd og gammen, helt til deres eks dukker opp - en etter en. I serien får vi følge fire single jenter og fire single gutter som tror de er med i et program hvor de har muligheten til å finne sin bedre halvdel på ferie i solen. Det viser seg fort å være lang fra sannheten. De blir fulgt med kamera for at vi skal få se alt som skjer - og hver eks-kjæreste som kommer inn i programmet har ulike motiv. Noen vil vinne tilbake sin kjærlighet, og noen vil ta hevn. Serien blir sendt på MTV's egen kanal. 



Vil du unngå å treffe på din eks? Appen Ex-posure Forecast går gjennom din eks-kjæreste's checkins på Facebook og Instagram for å finne ut hvor det er størst risiko for at du møter på eksen din, slik at du har mulighet til å unngå et ubekvemt møte. Du får også opp et kart med "hot spots" som du kan dele med tekst - prøv ut appen her: Don't get burned by your ex

Trailer for Ex on the Beach:


Nå har du også muligheten til å vinne en iPad Mini med wifi + Marc Jacobs cover. For å delta i konkurransen må du se første episode 27. april klokken 21.50 på MTV for å svare på følgende spørsmål: I starten av episoden når hver av deltakerene blir presentert, ser vi en av de mannlige deltakerene i en stringtruse. Hvem er dette? Når premieren har vært på TV og du har funnet svaret, kommenterer du med svar, navn og e-post på dette innlegget. Vinneren blir trukker den 28. april, dagen etter premieren, og blir annonsert på bloggen! Lykke til ♥
 

202 kommentarer

KLEINESTE appen noen sinne haha

Liam Lewis!

Det så bra ut! det skal jeg se på :D og hvis du eller noen andre vil kikke innom bloggen min å si hva dere syns hadde det vært koselig! ganske ny så tar i mot alle kommentarer jeg kan få :)

Åhh så fin premie, lykke til folkens:)

svaret er: Liam.

Håper jeg viner, gleder meg kjempe masse. :D

Liam Lewis er svaret!

god helg <3

Liam Lewis :)

Gleder meg spent på denne serien, den virker sykt bra! :-DDD

Shangavi Logeswaran

Shangavi Logeswaran

Liam Lewis:D

shangavi96@hotmail.com

Denne serien ser litt morsom ut så tror jeg skal se på. :)

25 år gamle Liam :)

Liam Lewis blir sett i stringtruse, haha! :)

marielsvensli@hotmail.com

Edward Glorud Sveen

Edward Glorud Sveen

Liam Lewis, hahah! :)

edward.1998@hotmail.com

Liam Lewis:-)

Silje Andersen Salomonsen

Silje Andersen Salomonsen

Liam Lewis heheh

Maria Erlingsen

Maria Erlingsen

Liam Lewis :D

mariaerlingsen@hotmail.com

Liam lewis! :)

Liam Lewis :)

Liam Lewis

Ida.lande@hotmail.com

Liam Lewis

Liam Lewis heter han.

Cathrine Braastad

cathrinebraastad@gmail.com

Liam Lewis

silje gåsland

silje.gaasland@hotmail.com

Liam Lewis som er 25 år gammel blir sett i stringtruse på begynnelsen av episoden1

Evgenia Taranova

evgeniataranova@hotmail.com

Det var Liam Lewis ;)

Marlene

Epost: mtfamestad@hotmail.no

Liam Lewis :))

kikki_98@live.no

Det va han Liam Lewis det.

maritsteinvik@gmail.com

Liam Lewis

Elise Sand

elise_sand93@hotmail.com

Liam Lewis

Amalie Gaudland Jacobsen

Amaliegj@gmail.com

Liam Lewis

Det var nok Liam Lewis :)

Håper på å vinne! Vinner aldri noe.. :/

Martestroem@gmail.com

Liam Lewis :)

ranneinordbo@hotmail.com

Liam lewis!

suzannenorway@hotmail.com

det var nok liam lewis :)

Lisestroemme@outlook.com

Princesslone@hotmail.com

liam lewis :)

Anja Oline Hole

Anja Oline Hole

Liam lewis

mail: Anjaoline@hotmail.com

elisehstad@hotmail.com

liam lewis hahah

tanjacute@hotmail.com

Liam Lewis var det ;)

Liam Lewis

Amalie_tset@hotmail.com

HannaFlode@hotmail.com

liam lewis! håper jeg vinner

mariann_skogli@hotmail.com

Liam Lewis

Petrine_S@outlook.com

Liam Lewis

Liam Lewis

Dinajans@hotmail.com

Liam Lewis

Tina-Bby@outlook.com

Mariell.Fstad@hotmail.com

det var nok Liam Lewis!! :)

Tonelovise@hotmail.com

Liam Lewis

Marja Tangard <3

Marja Tangard <3

Marjard123@hotmail.com

Liam Lewis :)

Ingridlang@outlook.com

Liam Lewis

Elise Sandberg

Elise Sandberg

Ellesand@hotmail.com, Liam Lewis

Mariapusen@outlook.com

liam lewis

sus_rakkestad@hotmail.com

Liam Lewis

liam lewis hahah

Wenche_J98@hotmail.com

Liam Lewis :D

Regine Nåsett

Regine Nåsett

Regine_Naasett@hotmail.com

liam lewis

liam lewis

Ada_eline@outlook.com

LisaTorne@outlook.com

Liam Lewis

Kathrine Mikkelsen

Kathrine Mikkelsen

Kathrine_Mikk@outlook.com

liam lewis :D

GinaMarten@outlook.com

Liam Lewis

Josefine Nakken

Josefine Nakken

Josef-nakk@hotmail.com

Liam Lewis

Anna Lovise Wenkers

Anna Lovise Wenkers

Anna-loviseW@hotmail.com

Liam Lewis

Liam Lewis!!

JohanneLied@hotmail.com

Janne Kristensen

Janne Kristensen

JanneKriss2014@hotmail.com

Liam Lewis

Cecilie Garden

Cecilie Garden

CecciG@outlook.com

Liam Lewis :)

Sararraa@hotmail.com, Liam Lewis :D

Amanda.Tangen@hotmail.com

Liam Lewis

Johanne Teigen

Johanne Teigen

HanniTeigen@hotmail.com

Liam Lewis

Linnea Nereng

Linnea Nereng

Nerengjenta@hotmail.com

Liam Lewis

OdaMH@hotmail.com

Liam Lewis

SimmyL@hotmail.com

Liam Lewis

Suzanne_gensen@hotmail.com

Liam Lewis!

Hahha, det var Liam Lewis

brattis97@hotmail.com

Tl_dogz@hotmail.com

Liam Lewis :)

hei hei<3

SKAL begynne å se på det,

men svaret er: Liam Lewis:)

har aldri vunnet på sånne her ting, men håper jeg får lykke denne gangen<3

Den første som jeg har skrevet bare:

Liam Lewis

måtte jeg bare skrive ganske raskt sån at jeg hadde en mulighet til å kansje vinne :)

Samira Johnsen Roth

Samira Johnsen Roth

Han heter Liam Lewis❤️

Jeg har aldri vunnet sånne konkurranser før og det hadde vært utrolig kjekt å vinne for hvis jeg gjør det så skal jeg gi den til mormoren min pga hun har kre.. Og hun har lyst på en iPad❤️

Synne strømmen Pedersen

Synnestrommen@hotmail.com

Liam

25 år gamle Liam Lewis! ;-)

Liaaaam :)

Liam!

Sandra_svale_t@hotmail.com

Tonje Lystad Berg

Tonje Lystad Berg

Liam Lewis:)

ingrid halvorsen

ingrid halvorsen

Han heter Liam Lewis, 25år gammel og er brannmann:)

Hadde vært gøy å vinne iPad, spesielt fordi jeg holder på å spare til det, men pengene strekker aldri til.. prioriteringer

Liam Lewis

Liam! Så det nå :)

Edward Glorud Sveen

Edward.1998@hotmail.com

Håper at jeg vinner! :)

Han som har på seg stringtruse er Liam :)

Siw Elise anine S. Narmo

Siw Elise anine S. Narmo

Liam er mannen som har på seg stringtruse :)

Norastorli@hotmail.com

-Liam . Han hadde mørkt hår og brukte blå badebukse når han møtte de andre for første gang:)

Monica Iversen

Monica Iversen

Liam Lewis 😎

Moniver@hotmail.no

Hei :)

Svaret er: Liam Lewis :)

dinadelmarkhelmersen@hotmail.com

Håper veldig på å vinne!! :D

liam lewis :D

missmaren1234@gmail.com

Han heter Liam

Liam lewis

Tora henriette olsen

Tora.henriette@gmail.com

Han heter Liam :)

Karoline Aule Erlandsen

max-karro@hotmail.com

Svaret er: Liam Lewis :P

kristinaok@live.no

Vilde Strand Iversen

Vilde Strand Iversen

Liam Lewis haha dødde nesten da eg så alle folkan. Vilde Strand Iversen vildestrand88@live.no

Han heter Liam Lewis

Åshild Ringhus

wossablogg@hotmail.com

Ser på det nå! :)

Liam Lewis tar av seg shortsen og har på seg en svart string...

Ino.clausen@hotmail.com

Liam Lewis

Connie_pus@hotmail.com

Liam lewis heter han med stringtruse:)

Juliasollis@hotmail.com

Liam Lewis :)

Silje Daarstad

Silje Daarstad

Det er Liam som har på seg en stringtruse i starten av episoden :)

Silje_9763@hotmail.com

Han heter Liam :)

Emilie Olstad Norheim

Emilie Olstad Norheim

Han heter Liam Lewis

emi.on@hotmail.com

Marianne Amundsen

Marianne Amundsen

Han heter Liam Lewis 👌

Marianneamund@live.no

Marlene Therese

Marlene Therese

Liam Lewis

Han heter Liam Lewis!

ingridryen@gmail.com

Frida leirvik

Frida leirvik

Liam lewis heter han!

Liam :)

Norabelieber@hotmail.com

Han heter Liam Lewis

eiehe@live.no

Helene Alvestad

Helene Alvestad

Liam Lewis heter han.

helenealvestad@hotmail.com

Åhh spennende!

Han heter Liam Lewis, og så faktisk ganske bra ut haha😂

E-post: froyagw@live.no

Håper på vinne!❤️

Thea Grylling

Thea Grylling

Liam Lewis..

Thea Marie Grylling, theag@hotmail.com :)

Mariann Kvalevåg

Mariann Kvalevåg

Liam Lewis :)

Vera Martinussen

Vera Martinussen

Liam Lewis :D

Liam Lewis

Malin-her@hotmail.com

Liam Lewis

cfu194@hotmail.com

Liam Lewis

Karoline Leite

karo_leite@hotmail.com

- Liam Lewis

- Mariann Askheimstuen/ 08maask@gmail.com

Liam Lewis

Karen Sofie Johansen

karensj@live.no

Nicoline Bonde

Nicoline Bonde

Liam Lewis

bondenicoline@gmail.com

Liam Lewis het han!

ffkgiena@hotmail.com

Liam Lewis

nalfsen98@gmail.com

Liam Lewis

gunn-borg98@hotmail.com

Liam Lewis

Julie Vigdal

julie_vigdal@hotmail.com

Liam Lewis

hege_l28@hotmail.com

Haha, Liam Lewis!

Johanne1995@live.no

Aina Innerdal

Aina Innerdal

Liam Lewis

ainais_95_@hotmail.com

LIAM LEWIS

Sandra Edvardsen

sandraedvardsen@hotmail.com

Liam Lewis

Elisem1997@hotmail.com

Emma Othelie Fosdahl

Emma Othelie Fosdahl

Liam Lewis

emmafosdahl@hotmail.no

Liam Lewis

cc-ch@hotmail.com

søte Liam Lewis :)

Carinaleitehansen@hotmail.com

Glemte å kommentere i går, sovnet av :(

Nora Louise Eidissen

Nora Louise Eidissen

Liam Lewis

eidissen.noralouise@gmail.com

Liam Lewis

victoriaclementsen@hotmail.com

Katharina Lundby

Katharina Lundby

LIAM LEWIS

Katharina Lundby

katharina1996@hotmail.com

Deilige Liam Lewis :-)

Ingrid Moen Solbakken

ingrid.moen@live.no

Liam Lewis :)

Anna Sandbakken

Anna Sandbakken

Liam Lewis!

annasandbakken@hotmail.com

Liam Lewis!

katrine.tonnessen@gmail.com

Liam Lewis

julie_emmy_95@hotmail.com

Emely Kvithyll

Emely Kvithyll

Jeg er ikke sikker på om jeg har kanalen MTV. Så hvis jeg ikke har dt, og evt vil se programmet? Har du da noen forslag om hvor jeg kan se det, om det er noen muligheter? Jeg gikk inn på MTV.no men der fant jeg ikke noe fra det programmet. Så, håper jeg har muligheter for å se det en gang.

Liam Lewis

Lene@aaoyen.no

Anne-Karoline Pedersen

Anne-Karoline Pedersen

Liam

Liam Lewis :)

Emma Bannister

Emma Bannister

Liam Lewis.

emma-bannister@hotmail.com

Liam Lewis

elsalos@icloud.com

Benedicte Johnsen

Benedicte Johnsen

Liam, brannmannen :)

benedictejohnsen@gmail.com

Liam Lewis

Benedikte Hyld Mella

benediktehyldmella@hotmail.com

Liam lewis :D

Liam :)))

Liam!

Amalie Johannessen

aj96@live.no

Liam Lewis (han i rød shorts) :) Haha, programmet var morsommere enn jeg hadde trodd for å være helt ærlig...

camilla_einem@hotmail.com

liam lewis

Det er Liam Lewis :-)

Liam Lewis

julieklemetsen@outlook.com

Liam Lewis!

Liam Lewis :)

malinleine@hotmail.com

Liam Lewis :)

Edward.1998@hotmail.com

Edward Glorud Sveen

Liam Lewis :)

Caroline Bergseth

Caroline Bergseth

Liam Lewis :-)

carol_ine_05@hotmail.com

May Liss Bergseth

May Liss Bergseth

Liam Lewis

maylizz@live.no

Liam Lewis ;) morsomt konsept.. haha

Liam Lewis

karijanne1@live.no

Jenny Johansen

Jenny Johansen

Liam Lewis

jennyemilie1@hotmail.com

Liam Lewis på 25 år :)

renate_lysen@hotmail.com

Liam Lewis

eriksen.madeleine@hotmail.com

For et program! Elsker når drama ikke omhandler meg :-)

Det var Liam som ble vist i stringtruse.

thea.mk@hotmail.com

LIAM LEWIS :-D elsker programmet allerede!!

katinkame@hotmail.com

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

Liam Lewis!

nadiandresen@hotmail.com

Liam Lewis! :)

marthegrdum@hotmail.com

Haha Liam Lewis!

emeliesofieb@gmail.com :)

Christina hetland

Christina hetland

Det er Liam Lewis som er den personen i stringtrusa :D

Liam Lewis! :-)

Liam! :)

Liam Lewis

stinert@hotmail.com

Liam Lewis

marcelinacyb@gmail.com

Liam Lewis er den i stringtrusa! Haha :D

maiakristine@hotmail.com

Liam Lweis! Haha! :) isusunniva@gmail.com

Det var Liam Lewis som hadde stringtruse!:)

ingvill.lovoll@gmail.com

Liam Lewis! Åhh, håper jeg vinner :)

alvilde@jensvoll.eu

Liam Lewis

Julianne861@gmail.com

Liam Lewis

egzona10@live.no

Liam Lewis!! haha, verdt et forsøk iallfall <3

Det er Liam!:) Lewis..

silje_jahr96@hotmail.com

Viktoria vanebo

Viktoria vanebo

Det e Liam Lewis!!:)

Har du trukket vinneren?

utrolig seint, men jeg hadde helt glemt det!

Liam Lewis, som sagt haha :-)

hannah-andrine@hotmail.com

maria khurram

maria khurram

Det var Liam Lewis hahahahah

Liam Lewis :)

Det er Liam Lewis! :)

Liam Lewis! :)

Skal du kåre vinneren snart?

edward.1998@hotmail.com

Liam Lewis

signebakke@hotmail.no

Skriv en ny kommentar