om MEG ;-)
1. Jeg får aldri kviser. Haha, men har 2 nå da så kan egentlig ikke si aldri. Får sjelden er vel rette ordet - får 1 kvise i måneden liksom. Ikke for å mobbe dere som får flere, men jeg elsker det. Wiii
2. Mamma har farget håret brunt for en stund siden! wops... var ikke om meg
3. Jeg veide 28 kg når jeg begynte i 8. klasse, helt sykt lite. Når jeg begynte i 1. klasse på barneskolen tror jeg at jeg veide 15 kg. Haha teeeenk så liten jeg var :( Nå veier jeg 43 kg, og gleder meg til den dagen jeg endelig veier 50 kg.
4. Jeg er (nesten) aldri sammen med venner. Ikke sånn usosial, men jeg gidder aldri dra på besøk eller ha besøk fordi jeg bare vil sove, spise og sitte på pcen. Burde vel bli litt mer aktiv, plutselig har jeg ingen venner lengre :(
5. Før hadde jeg et problem med å bli alt for full på fest... kjente ikke min egen grense, så hadde null kontroll. Endte opp med at Tuva alltid var barnevakten min hver gang vi dro ut, og hun måtte få sin kveld ødelagt fordi jeg skulle hive inn på alkoholen alt for fort. IKKE KULT! Er heldigvis blitt kjempeflink nå, og roet meg betraktelig ned.
6. Det verste jeg vet er matrester. Kan ikke lage gårdagens middag som ble satt i kjøleskapet, kan ikke varme opp pizza fra tidligere på dagen, kan ikke drikke brus som har stått i glasset flere timer, kan ikke spise brød som har blitt fryst ned. Jeg er så teit :(
7. Jeg har verdens beste venner! Elsker alle, de er så fantastisk på hver sin måte og de er en stor glede i hverdagen min. Favorittvennen min er.. neida, haha. Jeg er så glad i dem alle, så det så.
8. Jeg har silikon faktisk. Neida, men noen hadde sagt til mammaen min at de viste jeg hadde silikon for de hadde sett arr og sånn. Mulig å bli teit? Ja, tok bare silikon mens jeg var med familien i Bulgaria i sommer uten at mamma merket det - hehehe!!! Not... har egentlig små pupper, og ja jeg bruker push-up bh. MEN ikke flere stykker som noen av dere velger å påstå - kun en for det er ikke nødvendig med flere.
9. Jeg er utrolig misfornøyd med kroppen min. Det er den som gjør at jeg får dårligere selvtillit. Syns jeg er alt for tynn, for lange ben, for tynne legger, armer osv.. Er så mange klær jeg ikke kan kjøpe fordi de sitter ikke sånn som jeg vil. Hater seriøst å være tynn! Men som mamma sier - det kommer seg med årene, right?
10. Jeg skrev kun dette innlegget fordi jeg ikke orket å hente kameraet og ta bilder. Har vært på jobb i 8 timer så er sliten. Nå skal jeg faktisk SOVE.
11. Jeg har lagt med før klokken 10 hver kveld denne uken? Er så deilig når jeg våkner opplagt på morgenen :)
12. Hade og god natt? Visste du det?

Og nei, jeg har ikke begynt å redigere bort fregnene mine. Det er bare et redigeringsprogram sånn at alt blir sånn "blurr" på bildet, for å få vekk kornete bilder. Og da blir det sånn. Kan selvfølgelig justere det litt ned fra nå av hvis det er et problem :) Skjønner ikke hvorfor dere syter og griner sånn over hvordan jeg velger å redigere bildene mine av meg selv, djeez..
- Si en ting om deg som kanskje ikke alle du er venn med vet!